Efficiency®

Potahové materiály pro uživatelsky přívětivé interiéry.

Jednoduché čištění

Skvrny běžné domácnosti, jako jsou káva, tuk, čokoláda nebo džus je možné snadno odstranit čistým hadříkem s trochou mýdlové vody.

  • odsajete tekutinu papírovým ubrouskem
  • připravíte si roztok vody s mýdlem a znečištěné místo postříkáte
  • jemně odstraníte skvrnu krouživými pohyby čistým hadříkem a vytřete potah do sucha

Pro nejlepší výsledek je možné všechny materiály Efficiency® prát na 30° bez obavy o sražení materiálu či ztráty barev.

Odolnost

Materiály používané pro látky Efficiency® mají vynikající odolnost proti opotřebení a dlouhodobě si zachovávají estetickou kvalitu.

Všechny materiály Efficiency® jsou technicky vyspělé a splňují požadavky i těch nejnáročnějších domácností.

Ekologie

Tkaniny Efficiency® používají bezpečné, nezapáchající a nečistoty odpuzující materiály, které zajišťují hygienickou a pohodlnou domácnost.

Při výrobě Efficiency® materiálů spotřebujeme méně zdrojů, snižujeme produkci odpadu a minimalizujeme emise CO2.

Materiály označené Efficiency® mají certifikát ISO 14001 týkající se environmentálního managementu. Management životního prostředí snižuje dopady činností organizace na životní prostředí.

Co je Efficiency®?

Efficiency® je registrovaná kvalitativní značka, která nabízí spotřebitelům dlouhodobou záruku čistého a krásného sezení.

Materiál Efficiency® je 100% uživatelsky přívětivý produkt, který respektuje jak přírodu, tak životní prostředí domů a interiérů.

Efficiency®

Materiály Efficiency® jsou navrhovány a vyráběny v EU v souladu s Evropskými normami o ochraně životního prostředí a pracovněprávními předpisy.

Norma Ford BN 112-08/05

Schopnost čištění tkanin Efficiency vychází z normy automobilky Ford, která určuje metody čištění potahů sedadel a vnitřního čalounění automobilů. Ve spolupráci s mezinárodním institutem testování LEITAT byla tato norma upravena na podmínky čištění čalouněného sedacího nábytku v interiérech. Uvedená norma posuzuje odstranitelnost znečištění tkanin tuky, kečupem, pomerančovým džusem, kávou, kuličkovým perem, nepermanentními fixy (na bázi vody), pastelkami, voskovkami s prachem na stupnici 1 (nejhorší) až 5 (nejlepší). V kategorii EFFICIENCY mohou být zařazeny pouze ty materály, které splňují uvedenou normu a výsledky testů dosahují minimálně 3. - 4. stupně.