Proč si vybrat z kolekce Efficiency?

Všechny materiály Efficiency jsou technicky vyspělé a splňují požadavky i těch nejnáročnějších domácností.  Mají vynikající odolnost proti opotřebení a dlouhodobě si zachovávají estetickou kvalitu. Materiály jsou vyráběny v EU v souladu s Evropskými normami o ochraně životního prostředí a pracovněprávními předpisy.

Jaké jsou výhody materiálů kategorie Efficiency oproti jiným potahovým materiálům?

Nábytek čalouněný materiály Efficiency nabízí estetickou hodnotu, jednoduchou údržbu a dlouhou životnost.

Díky striktní kontrole vstupních materiálů a technologii výroby jsou tkaniny 100% bezpečné a nezávadné. Proto jsou vhodné zejména pro domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky. Mohou být použity v interiérech se zvýšenými požadavky na kvalitu, údržbu a komfort. Materiály je možné prát v běžných automatických pračkách.

Proč jsou materiály Efficiency bezpečné a hygienické?

Společnost Crevin, výrobce materiálů Efficiency, má komplexní kontrolu nad svojí výrobou od navrhování nových tkanin až po jejich balení. Pečlivě vybírá dodavatele všech vstupních materiálů a jednotlivé komponenty použité při výrobě splňují požadavky nařízení REACH, které je oficiální směrnicí EU pro ochranu lidského zdraví a životního prostředí.

Co znamená slogan „Materiály pro přátelské interiéry“ ?

Znamená to bezpečné a ekologické materiály s vysokými užitnými vlastnostmi, dlouhou životností a jednoduchou údržbou.

Je označení "EASY CLEAN" materiálů Efficiency lepší nebo jiné než ostatní nešpinivé úpravy některých jiných dodavatelů?

Takto se označují materiály, které mají zvýšenou odolnost proti ušpinění a jejich následné lepší čištění.

V případě materiálů kategorie Efficiency jsou při jejich výrobě použita kvalitní vlákna, která nečistoty samy odpuzují a jsou snadněji čistitelné. Hlavním a nejdůležitějším rozdílem oproti jiným tkaninám označeným „EASY CLEAN“ nebo podobně je skutečnost, že materiály Efficiency si zachovávají tuto vlastnost dlouhodobě a to i po čištění nebo po jejich opakovaném praní.

Materiály Efficiency mohou být prány v pračce?

Ano, materiál se při praní nesrazí, neztratí barvu a zachová si svoje vlastnosti pro snadné čištění. Snímatelný potah, který je vyroben z tkaniny Efficiency, je možné prát v automatické pračce na 30° C. Použijte neutrální prací prostředek a program na jemné prádlo s minimálními otáčkami pro odstřeďování. Potom nechejte potah vysušit při pokojové teplotě, nikdy ne na přímém slunci. Po vysušení a následném povlečení Vaší sedačky celý potah vykartáčujte jemným kartáčem na šaty, dojde tím k celkovému oživení.

Jsou potahové materiály Efficiency svými vlastnostmi něco zázračného nebo zvláštního?  

Zázračného v žádném případě ne, materiály v této nebo podobné kvalitě jsou známy řadu let. Dodavatelé se pouze snaží dát co nejnižší cenu na výrobek a vyhovět tak některým zákazníkům. Zvláštního rozhodně ano, patříme mezi málo těch, kteří se to snaží změnit a nabízí kvalitu, garanci a komfort. Pokud budete dodržovat návod na údržbu, věřte, že Vaše sedačka s Efficiency potahem, bude velkým zážitkem po dlouhou dobu.